Vendosni fjalën kyçe....

Era e fortë në Korçë rrëzon çatinë e magazinës, dëmtohën 5 automjete të parkuara


                                               (foto ilustruese)

Erërat e forta në qytetin e Korçës, kanë  , rrëzuar çatinë të një magazine që depozitonte produkte ushqimore.  

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 8 dhe si pasojë janë dëmtuar 5 automjete të parkuara në afërsi të këtij objekti, ndërsa nuk ka dëme në njerëz.