Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Fushë Milot, plagoset një person


Një aksident  ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë-Milot, ku 2 mjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Një mjet që drejtohej nga një grua ka humbur kontrolli dhe është përplasur me trafikndarësen, e si pasojë i ka dalë para një mjeti tjetër.

Drejtuesja e mjetit e plagosur është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.