Vendosni fjalën kyçe....

Meta: Sot në 18:30 takimi i parë me strukturat e PL-së në kryeqytet


Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta do të zhvillojë sot të parin takim me strukturat e partisë në Tiranë, që pas marrjes së drejtimit të partisë dhe ndryshimit të emrit.

“Sot në orën 18:30, takimi i parë me strukturat dhe përfaqësuesit e Partisë së Lirisë për kryeqytetin.
Ndezim motorët dhe bashkojmë energjitë: Nga nesër Tirana e para në shembjen e tiranisë!
Takimi #LIVE!”– njofton Meta.