Vendosni fjalën kyçe....

Juventusi zyrtarizon javën që vjen mesfushorët Pogba e Di Maria


Juventusi pritet të zyrtarizojë javën që vjen dy blerjet më të reja. Bëhet fjalë për mesfushorët Angel Di Maria e Paul Pogba.

Sipas drejtuesve të klubit të gjitha marrëveshjet janë përmbyllur dhe tashmë mbetet vetëm disa çështje formale.

Mesfushori francez vjen nga anglezët e Manchester United ndërsa argjentinasi Di Maria nga francezët e PSG-së.

Të dyve u ka skaduar kontrata e vijnë në Torino me parametra zero.