Vendosni fjalën kyçe....

“Zot ruaje Shqipërinë nga të marrët”-Rama tallet në TikTok me videon e të riut që rrëzohet nga shtylla duke grisur flamurin serb


Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetin social “Tik Tok” videon kur një i ri tenton të grisë flamurin serb nga shtylla ku ishte vendosur.

Flamuri shqyhet në mes dhe pjesa tjetër mbetet ende lartë. I riu bie nga një lartësi e konsiderueshme ndërsa Rama tallet me këto momente në rrjetin social duke shkruar: “Unë tradhtar dhe ky patriot i bie apo jo. Zot ruaje Shqipërinë nga të marrët”.