Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Sarandë, plagoset rëndë një person


Një aksident i rëndë ka ndodhur në Qafe-Gjashtë të Sarandës.

Një automjet me shpejtësi ka përplasur një person, i cili po vendoste disa sende ne bagazhin e mjetit të tij. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:30.

I plagosuri është transportuar me urgjencë në spital, shtetasi me inicialet iniciale A.K., dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes.