Vendosni fjalën kyçe....

Motori përplas këmbësorin në Fier, humbet jetën në spital


Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Fier mbrëmjen e sotme.

Një drejtues motori ka përplasur një kalimtar teksa ecte në anës të rrugës.

Aksidenti ndodhi në vendin e quajtur parku i automjeteve.

Kanë qenë kalimtarët e rastit ata që kanë njoftuar policinë, e cila mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes dhe më pas autoambulanca e ka dërguar atë në spital.

Pavarësisht ndihmës mjekësore, i plagosuri nuk ka mundur të mbijetojë, ndërkohë që ende nuk dihet identiteti i tij. Ndërkohë, drejtuesi i mjetit, Shkelqim Kondi, po jep dëshminë e tij në polici.