Vendosni fjalën kyçe....

Rama dhe ministrat e tij betohen nesër te Meta


Qeveria Rama 3 betohen nesër në Presidencë te presidenti Ilir Meta.

Pas një maratone të gjatë në Kuvend, leximit të programit që u publikua 5 muaj para zgjedhjeve, pyetjeve drejtuar ministrave kryesisht nga deputetët socialistë dhe ballafaqimit Rama-Basha, duket se ka ardhur momenti i betimit.

Meta e pret kryeministrin Rama dhe ministrat e tij, kryesisht gra, nesër.