Vendosni fjalën kyçe....

Pronari i pikës së karburantit i shuan cigaren klientit me fikëse zjarri, videoja bëhet virale


 

Videoja që tregon pronarin e një pike karburanti është bërë viral pasi ai merr masa të ashpra kundër një klienti të padisiplinuar.

Pamjet e kamerave të sigurisë u regjistruan në momentin kur burri përdori një zjarrfikëse ndaj një klienti i cili po pinte një cigare, ndërsa ishte në pjesën e përparme. Klipi afërsisht 18 sekondash ka tërhequr mijëra shikime pasi u shfaq në Reddit.

Një burrë i veshur me një bluzë të bardhë dhe një kapelë të zezë bejsbolli duket se po pi duhan në fillim të klipit. Pronari i karburantit del në pah, përkulet për të marrë një fikëse zjarri dhe vë në shënjestër njeriun me cigare. Një re pluhur i bardhë e përfshin atë.

Pamjet fillimisht u postuan në YouTube në tetor 2017 dhe besohet se janë nga një pikë karburanti në Sofje, kryeqyteti i Bullgarisë.