Vendosni fjalën kyçe....

Mbytet një pushues 70-vjeçar në plazhin e Tales


Një pushues 70-vjeçar është mbytur duke u larë në plazhin e Tales.

Më datë 13.08.2021, rreth orës 17:50, në plazhin e Tales, Lezhë, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi P.Gj., 70 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”-njofton policia.