Vendosni fjalën kyçe....

Djalit të Joe Biden i del video nudo me prostitutën në hotel


Hunter Biden pretendon se rusët vodhën një tjetër laptop për shantazh, ndërsa ai ishte afër mbidozës në një dhomë hoteli në Las Vegas, zbulon DailyMail.

Incidenti i supozuar raporton se Hunter humbi gjithsej tre kompjuterë – i pari i braktisur në një dyqan kompjuterësh në Delaware dhe i dyti i kapur nga agjentët federalë – secili ka të ngjarë të mbajë informacione të ndjeshme për Presidentin Joe Biden dhe fotografitë, videot dhe komunikimet e turpshme të djalit të tij.

Laptopi i tretë ende duket se mungon – dhe u mor nga tregtarët rusë të drogës pasi u ndanë me Hunter në Vegas, pretendon një prostitutë në një bisedë të kapur nga kamera.

 

Pretendimet e Hunter shtojnë mundësinë që ai të ketë qenë shënjestër e ndonjë operacioni inteligjent të huaj. Hunter pretendon se laptopi i është vjedhur në vitin 2018. Ai i thotë prostitutës ndër të tjera se atje ka shumë video kompromentuese të tij duke kryer marrëdhënie seksuale.

“Ata kanë videot e mia. Kanë video të miat duke kryer marrëdhënie, kupton”, shprehet ai. Në një moment, punonjësja e seksit e pyet nëse shqetësohet se shpërndarësit rusë do ta shantazhojnë dhe ai thotë: Po, në një farë mënyre po.