Vendosni fjalën kyçe....

Teuta e nis keq aventurën evropiane, humbet me poker golash ndaj Sheriff Tiraspol


Teuta është mundur me rezultat në thellë në sfidën ndaj Sheriff Tiraspol në sfidën e luajtur në Niko Dovana.

Me rezultatin 0-4 durrsakët janë me një këmbë jashtë fazës eliminatore për Ligën e Kampionëve.

Për moldavët e Sherif Tiraspol shënuan dy gola Henrique, një Traore dhe një Castaneda.

Sfida e kthimit do luhet javën e ardhshme në Moldavi.