Vendosni fjalën kyçe....

Merr flakë në lëvizje mikrobusi në Kavajë (Video)


Një mikrobus është përfshirë nga flakët teksa ka qenë në lëvizje në Kavajë.

Fatmirësisht udhëtarët kanë mundur të dalin në kohë nga mjeti, i cili është shkrumbuar plotësisht.

Sipas policisë dyshohet se shkak për zjarrin mund të jetë bërë një defekt teknik.

“Në Kavajë, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flak në lëvizje mjeti minibus me drejtues shtetasin L. D., ku ka vetëm dëme materiale. Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit. Vijon puna nga Grupi Hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.” – thuhet në njoftimin e policisë.

*Video Credit: Balkanweb


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *