Vendosni fjalën kyçe....

Tirana fiton ndaj Teutës dhe ndez luftën për kreun e Superligës, fitojnë Vllaznia dhe Partizani


Fitorja e Tiranës ndaj Teutës ka ndezur luftën për kreun e Superligës.

Bardhe blutë fituan me rezultatin 0-2 ndaj durrsakëve të cilët humbën kreun e tabelës.

Me Partizanin nga ana tjetër që fitoi ndaj Kukësit me rezultatin e thellë 4-0 ndërsa Vllaznia fitoi minimalisht ndaj Skënderbeut 2-1.

Në sfidat e tjera Bylis fitoi me Apolloninë dhe Laçi barazoi me Kastriotin.

Renditja:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *