Vendosni fjalën kyçe....

Totenhemi s’është më “special”, shkarkohet trajneri Murinjo


Totenhemi nuk do jetë më ‘special’ pas shkarkimit të trajnerit Murinjo.

Portugezi u largua pasi ekipi i tij barazoi në ndeshjen e fundjavës në kampionat ndaj Evertonit duke mbetur në vendin e shtatë, pesë pikë larg Uest Hemit të vendit të katërt.

Sipas drejtuesve të klubit, objektivi për pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve vështirë se mund të arrihet dhe tekniku duhet të ikë bashkë me ndihmësit e tij.

Deri në gjetjen e një trajneri të ri klubi do stërvitet nga Ryan Mason.