Vendosni fjalën kyçe....

Rama apel kontrollorëve: Kush nuk kthehet në punë nesër, nuk gjen më vend në Albcontrol


 

Kryeministri Edi Rama me anë të një apeli nga rrjetet sociale ka ushtruar presion ndaj kontrollorëve të Albecontrol.

Rama i bën thirrje kontrollorve të kthehen në punë nesër ndryshe nuk do gjejnë më vend në Albcontrol.

Ka vdekur koha e “Rrumpallës” thotë Rama.

Apel për kontrollorët e Rinasit: Ndahuni nga ata që ju futën në këtë lojë të çmendur me zjarrin! Braktisini në rrugën e tyre qorre organizatorët e kallzuar penalisht! Kush nuk kthehet në punë nesër, nuk do gjejë më vend në Albcontrol. Koha e Rrumpallës ka vdekur dhe nuk kthehet!”-shkruan Rama.