Vendosni fjalën kyçe....

Meta falënderon Leonard DiCaprion për fushatën në mbrojtje të Vjosës: Do e mbrojmë lumin tonë


Presidenti Meta ka falënderuar aktorin e njohur amerikan Leonardo DiCaprio për fushatën e këtij të fundit në mbrotje të Lumit Vjosë.

Kreu i shtetit ka publikuar disa foto të fushatës në mbrojtje të Vjosës të hedhur në faqen zyrtare të aktorit në Instagram duke e falënderuar aktorin e duke premtuar se do e mbrojë lumin.

“E duam Vjosën dhe do ta mbrojmë! Faleminderit nga zemra dhe mirënjohje të thellë Leonardo DiCaprio!” – shkruan Meta në Instagram.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *