Vendosni fjalën kyçe....

Sherr me sende të forta mes të rinjve në Elbasan


Një sherr me sende të forta ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Elbasan.

Disa të rinj mësohet se janë konfliktuar me njëri-tjetrin në qendër të qytetit, ku njëri prej tyre ndodhet në gjendje kritike për jetën.

I riu raportohet se gjatë sherrit ka pësuar dëmtime në pjesë të ndryshme të trupit dhe kokës.

Nuk dihet ende shkaku i sherrit si dhe as identiteti i personave që janë përfshirë në konflikt.