Vendosni fjalën kyçe....

Dy humbje jete e 234 raste të reja me Covid-19 në Kosovë


Dy viktima ka njoftuar Kosova lidhur me Covid-19.

Viktimat sipas autoriteteve janë një 51-vjeçar e një 59-vjeçar që e çojnë numrin  e përgjithshëm të viktimave në 1528.

Nga 2405 analiza të kryera nga Prishtina zyrtare janë gjetur 234 raste të reja me Covid-19.

Ditët e fundit Kosova ka raportuar një ulje të rasteve të reja dhe viktimave lidhur me pandeminë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *