Vendosni fjalën kyçe....

Paralajmërimi i Metës: Treni i integrimit është nisur, mjerë kush i del para


Presidenti Meta ka shpërndarë një mesazh në rrjetet sociale.

Ai ka postuar një foto ku shkruan se treni i integrimit është nisur dhe nuk do ndales as pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Kreu i shtetit paralajmëron duke shtuar mjerë kush i del para këtij treni.

“Treni i integrimit është nisur dhe nuk ndalet as pas zgjedhjeve të 25 prillit. Mjerë kush i del para!” – shkruan Meta në mesazhin e tij.