Vendosni fjalën kyçe....

Bajerni i Mynihut shkon në finale të Ligës së Kampioneve, mund Lionin


Bajerni i Mynihut ka fituar me rezultatin 0-3 ndaj Lionit duke shkuar në finale të Ligës së Kampionëve.

Bavarezët kanë hapur sfidën me Gnabry në minutën e 18 dhe më pas po ai dyfishoi rezultatin 15 më vonë.

Ndërsa golin e tretë e shënpi Levandovski në minutën e 88.

Në filane Bajerni do luajë kundër PSG-së.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *