Vendosni fjalën kyçe....

Shpërthimi i fuqishëm me 4 viktima në Madrid, pamjet nga helikopteri tregojnë përmasat e dëmit (Video)


Një shpërthim i fuqishëm tronditi ditën e djeshme kryeqytetin spanjoll, Madrid.

Shpërthimi shkaktoi 4 viktima e 11 të plagosur ndërsa sipas autoriteteve ndodhi si pasojë e një rrjedhjeje gazi.

Godina ku ndodhi shpërthimi ka pësuar dëmtime të mëdha dhe ekipet e kërkimit po kontrollojnë për gjetjen e të mbijetuarve apo viktimave të tjera.

Një filmim me helikopter nga ana e policisë së Madridit tregon më qartë përmasat e shpërthimit që tronditi kryeqytetin.