Vendosni fjalën kyçe....

Denoncimi në Kamëz alarmon policinë: Një vajzë u fut me forcë brenda një makine


Një vajzë e re dyshohet se është marrë më forcë dhe është futur brenda një makine në Kamëz.

Denoncimi është bërë me anë të një telefonate në Komisariatin 5 ndërsa policia është vënë menjëherë në lëvizje, shkruan Shqiptarja.

Disa patrulla janë shpërndarë në zonën ku dyshohet se ka ndodhur rrëmbimi i pretenduar ndërsa po kontrollohen kamerat e bizneseve në zonë.