Vendosni fjalën kyçe....

PSG-ja përgatitet për shkëmbimin Paredes-Eriksen me Interin


Janari duket se do të jetë një muaj plot thashetheme për Christian Eriksen

Kështu shkruan sot Le10Sport, të cilët thonë se Paris Saint-Germain do të ishin të lumtur që ta ofrojnë Leandro Paredes si pjesë e shkëmbimit me Christian Eriksen.

Megjithatë, menaxheri Mauricio Pochettino është i hapur që ta sjell danezin në klub duke e larguar argjentinasin.

Eriksen është një figurë e palumtur në Inter dhe dëshiron që të bashkohet me ish trajnerin e Tottenham në Ligue 1.