Vendosni fjalën kyçe....

Makina përplas për vdekje këmbësorin në Elbasan


Një aksident ka ndodhur në Elbasan mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji.

Një makinë ka përplasur një 26-vjeçar me iniciale Xh.K i cili ka ndërruar jetë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe shkaqet e aksidentit.