Vendosni fjalën kyçe....

Shpërthim i fuqishëm në qendër të Beogradit, një i vdekur dhe dy të plagosur (VIDEO)


Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur këtë të premte në qendër të Beogradit, pranë zyrave të Radio Televizionit të Serbisë.

Mediet serbe shkruajnë se shpërthimi ka ndodhur në parkingun e ndërtesës së RTS-së, në rrugën qendrore të Beogradit Aberdareva.

Si pasojë, ka humbur jetën një punonjës dhe janë plagosur rëndë dy persona të tjerë.

N1” shkruan se autoritetet kanë nisur hetimet dhe ajo çfarë dihet deri më tani është se shpërthimi ndodhi gjatë riparimit të sistemit të ajrimit të RTS-së.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *