Vendosni fjalën kyçe....

Elvis Naçi hap biznes dhe fton shqiptarët të luten: Do ju fal një shtëpi


Drejtuesi i Fondacionit Firdeus, Elvis Naçi tashmë ka hapur edhe biznesin e tij personal.

Në një postim në rrjetet sociale ai lajmëroi hapjen e një dyqani optike.

Ai ka kërkuar që shqiptarët të luten që biznesi i tij të ecë mirë.

Me këtë rast nëse biznesi i tij ec mirë, Naçi premton se do dhurojë një shtëpi për një familje në nevojë.

Fondacioni i Naçit, ishte grumbulluesi më i madh i fondeve për rindërtimin nga dëmet e tërmetit, para të cilat premtoi për ndërtimin e qindra apartamenteve në Thumanë.

Postimi i Elvis Nacit në Facebook