Vendosni fjalën kyçe....

Lumë golash në Ligën e Kampionëve, fitojnë Real Madrid, Man.City, Bayern Munich dhe Liiverpul fitojnë përballë kundërshtareve


Sfidat e Ligës së Kampionëve kanë rezervuar një lumë golash mbrëmjen e sotme.

Skuadrat e mëdha kanë arritur të fitojnë dhe me një numër golash të lartë.

Sfidat e kanë fituar, Real Madrid përballë Interit, Luverpuli me Atalantën dhe Bayern Munich me Salzburg.

Rezultatet: