Vendosni fjalën kyçe....

Shpërthim me eksploziv në Durrës


Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës.

Sipas informacionit paraprak nga policia sot rreth orës 21:30, në lagjen nr.14, Durrës, në rrethimin e oborrit të shtëpisë së shtetasit S. H., 36 vjeç, ka shpërthyer një sasi e vogël dyshohet lëndë plasëse, nga e cila nuk ka as të lënduar dhe as dëme materiale, raporton News 24.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkruar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.