Vendosni fjalën kyçe....

Meta pas rrëzimit të dekretit për Kodin Zgjedhor: Asnjë surprizë nga Kuvendi njëpartiak i inceneratorëve


Presidenti Meta ka reaguar pas rrëzimit të dekretit të tij për Kodin Zgjedhor nga Kuvendi.

Ai shkruan se nuk është i surprizuar nga Kuvendi njëpaetiak i inceneratorëve dhe mbetjeve.

Ndërkohë u bën thirrje qytetarëve që ta ndjekin ditën e nesërme në emisionin ‘Zonë e Lirë’.

“Asnjë surprizë nga Kuvendi njëpartiak i inceneratorëve dhe mbetjeve! Me qetësi dhe dashuri! Nesër më ndiqni tek “Zonë e Lirë” e Arian Çanit!” – shkruan Meta.