Vendosni fjalën kyçe....

Bale drejt rikthimit në Premierligën angleze


Uellsiani Bale është shumë pranë largimit nga Reali i Madridit.

Lojtari, tashmë 31-vjeçar, nuk ka gjetur shumë hapësira te madrilenët prej kohësh tashmë dhe sipas mediave sportive britanike është shumë pranë rikthimit në Premierligë.

Klubi ku uellsiani pritet të zbarkojë është Totenhemi i drejtuar nga portugezi Murinjo.

Sipas të gjitha gjasave, marrëveshja do arrihet në fund të merkatos së verës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *