Vendosni fjalën kyçe....

Përfundojnë pjesët e para në barazim për Ligën e Kampionëve


Përfundojnë pjesët e para të sfidave të rifillimit në Ligën e Kampionëve.

Juventus dhe Lyon e kanë mbyllur në barazim 1-1 fraksionin e parë ashtu si edhe sfida tjetër mes Real Madrid dhe Man.City.

Golat në sfidën me “zonjës së vjetër” dhe Lyonit u shënuan nga pika e bardhë. Sfida u zhbllokua nga miqtë nga këmba e Depay.

Më pas për zonjën e vjetër shënoi Ronaldo po nga pika e bardhë dy minuta para mbylljes së fraksionit të parë.

Në sfidë tjetër “qytetarët” shënuan të parët me anë të Sterling pas një gabimi në mbrojte nga Varane.

Rezultati i barazua nga Benzema pas një aksioni që u finalizua me goditjen me kokë nga francezi.