Vendosni fjalën kyçe....

Barcelona kërkon me ngulm mbrojtësin e talentuar të Man.City


Barcelona e ka synimin kryesor mbrojtësin e ri të Manchester City, Eric Garcia

Sipas Sport, Barcelona madje e ka lënë pas dore arritjen te Pau Torres për ta transferuar talentin e City.

Skuadra katalunase kohëve të fundit është përfolur për transferimin e mbrojtësit 23 vjeçar të Villarreal Torres, i cili ka mahnitur me paraqitjet e tij pas kthimit nga huazimi në Malaga.

Por, 19 vjeçari Eric Garcia duket se është bërë prioritet i Barcelonës dhe skuadra nënkampione e Anglisë është gati ta lërë atë të largohet nga skuadra.