Vendosni fjalën kyçe....

Ditë e parehatshme për zv.Presidentin amerikan, përfshihet në dy aksidente rrugore


Dita e enjte ka qenë një ditë sfiduese për zv/Presidentin amerikan Mike Pence, ndërsa ai vizitonte Pensilvanian perëndimore.

Kjo pasi automjete të ndryshme që ndiqnin veturën e Pence u përfshinë në dy aksidente.

Së pari, autobusi i fushatës së Pence goditi një kamion ndërsa kthehej mbrapa dhe shoferi i kamionit është marrë në pyetje nga policia.

Kjo kërkonte që Pence të lëvizte nga autobusi në limuzinën e tij. Më vonë në mëngjes, eskorta me motoçikleta me autokolonën e Pence u përfshinë në një aksident tjetër.

Ambulancat ishin në vendngjarje, sipas raporteve, por nuk pati raportime për lëndime serioze.

Pence është sot në zonën e Pittsburgh, duke bërë fushatë për Presidentin Trump.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *