Vendosni fjalën kyçe....

Gjendet një trup i pajetë në Elbasan


Një trup i pajetë është gjetur në Elbasan mbërmjen e sotme.

Nga raportimet e para mësohet se viktima është rreth 30-vjeçar.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe pritet zbardhja e saj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *