Vendosni fjalën kyçe....

Diskutimet për Reformën Zgjedhore – Soreca pret sot në zyrë Yuri Kim, Duncan Norman e përfaqësuesit e OSBE-së


Diplomatët e huaj në vendin tonë pritet të kenë një axhendë të ngjeshur edhe sot, lidhur me ngërçin politik në Reformën në Drejtësi.

Nga rezidenca e ambasadores amerikane, Yuri Kim, takimet sot do të zhvendosen tek ambasadori i Bashkimit Europian, Luigi Soreca.

Rreth orës 11:00, Soreca do të presë në zyrë ambasadoren amerikane Yuri Kim, ambasadorin britanik Duncan Norman, si dhe përfaqësuesit e OSBE-së.