Vendosni fjalën kyçe....

Shtëpia ekspres, vjen e paketuar e montohet brenda ditës (Video)


Kjo shtëpi mund të ndërtohet brenda një dite.

Ajo vjen e paketuar dhe gjithçka duhet bërë është hapja e pjesëve të montuara.

Shtëpia ka një kuzhinë, një tualet dhe një dhomë ndenjeje.

Ndërtesa prodhohet nga kompania Boxabl dhe kushton 50 mijë dollarë.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme që tregon sesa e thjeshtë është montimi i saj e në sa pak kohë bëhet.