Vendosni fjalën kyçe....

“Me thika e armë në duar, miqtë e deputetit socialist po terrorizojnë Ksamilin, po u grabisin plazhet pronarëve” – Denoncimi


Një qytetar nga Ksamili ka denoncuar terrorin që po ushtrojnë të dërguarit e deputetit të Partisë Socialiste, Alket Hyseni.

Sipas tij ata po ushtrojnë presion ndaj njerëzve, po grabisin toka e me thika e armë në duar kërcënojnë pronarët.

Ai thekson se personat që janë shpallur në kërkim janë miq të Alket Hysenit dhe kanë ndërtuar hotel pa leje e duan t’ju marrin pronarëve plazhet në Ksamil.

“Alket Hyseni, mafiozi i Jugut me banden e tij pergjak Ksamilin!

Lexoni denoncimet e qytetareve dixhital! sb

Pershendetje doktor Berisha ,doja te denoncoja ngjarjen e fundit qe sapo ndolli ne Ksamil ku te derguarit e Alket trimit me thika e arme ne duar po terorizojn njerzit ,nje polici e koruptuar po ashtu gjykata ,aluizmi etj qe drejtohen nga Alket Hyseni .Po bejn dallavera duke i grabitur tokat njerzve te ndershem ,ju skualifikojn leglizimet dhe favorizojn kushurinjt nga tepelena .Sulltani nga sureli thot karantinohuni ju o popull se kam zgjidhur Alketon me bandat tju sistemojn .Kam nje selam dhe per miopin me bandat e tij se tokat nuk meren me pushtet po lahen me boj te kuqe heret a von. respekte doktor Sali Berisha.

Personat qe Jan shpell ne kerkim jan nga tepelena jan miq te alket hysenit dhe jan me precedent kan ndertuar nje hotel pa leje me forc dhe personave te plagosur duan tju marin me dhun me arm dhe presione plazhin ëe keta paguajn taks ne bashki po ketyre te demtuarve vjet alketi I mbylli plazhin I sekuestroj shezllonat dhe gjykata ja u dha kurse sivjet Po I vrasin me thika dhe policia fle.” – shkruhet në mesazhin e publikuar nga ish-kryeministri Berisha.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *