Vendosni fjalën kyçe....

Pipero: Klorokina ka mbërritur edhe në Shqipëri, po jep rezultate


Mjeku Pëllumb Pipero në një lidhje direkte me emisionin “Open”, njoftoi se në Shqipëri ka mbërritur ilaçi i shumë diskutuar i klorokinës.

Sipas Piperos ky ilaç i ardhur edhe te ne po përdoret dhe po jep rezultate të mira.

Prej ditësh ka mbërritur ilaçi që po bën namin në botë Chlorokina. Kemi rezultate fantastike, por është ende herët”- deklaroi Pipero.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *