Vendosni fjalën kyçe....

Koronavirusi në Itali: 349 viktima në 24 orët e fundit, 2749 numri i të shëruarve


Ka shkuar në më shumë se 2000 numri i viktimave nga Covid-19 në Itali,349 të regjistruar në vetëm një ditë. Numri i të prekurve është 23.073, 2470 më shumë se e diela, 2749 numri i të shëruarve nga koronavirusi,414 më shumë se dje.

Në një konferencë për shtyp Mbrojtja civile ka bërë me dije numrin e përditësuar të viktimave dhe të të prekurve nga virusi vdekjeprurës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *