Vendosni fjalën kyçe....

Nesër e pasnesër ndërprerje energjie në Tiranës, zonat që preken e oraret


Nesër e pasnesër disa zona në Tiranë do kenë ndërprerje të energjisë elektrike.

Sipas OSHEE-së, shkak për ndërprerjen është rikonstruktimi i kabinave të shpërndarjes.

Më poshtë janë zonat që preken dhe oraret e ndërprerjeve.

‘Njoftim për abonentët

Stakim, 5-6 mars

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 5-6 mars do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

5 mars/09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Ali Demi”, “Zonja Curre”, “Pjetër Gurakuqi”, “Ali Shefqeti” në Shkozë

6 mars/09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Andrea Mano” pranë shkollës “Ramazan Jarani”, rruga “Petro Nini Luarasi”, “Shyqyri Ishmi”.’ – thuhet në njoftim.