Vendosni fjalën kyçe....

“PD e ka detyrim ta pashlyer zgjidhjen e pronave, i angazhuar personalisht për këtë gjë” – Basha


Kreu i Partisë Demokratike, Basha, ka pritur mbrëmjen e sotme disa përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës.

Siç shkruan në Twitter, kryedemokrati thekson se forca politike që drejton e ka detyrim t’i japë zgjidhjen e munguar dhe përfundimtare çështjes së pronave dhe se është shumë i angazhuar r ta mundësuar këtë gjë.

‘Sonte në mbrëmje prita për një bashkëbisedim të hapur disa përfaqësues të familjeve pronare të Tiranës. @pdshqiperi.  ka detyrimin e pashlyer ti japë zgjidhjen e munguar dhe përfundimtare problemit të pronarëve, dhe unë jam personalisht i angazhuar për ta bërë atë realitet.’ – shkruan Basha.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *