Vendosni fjalën kyçe....

“SPAK-u duhet të ketë sukses” – Ambasadorja Kim deklaratë


Ambasadorja amerikane, Kim, ka reaguar ditën e sotme lidhur me veprimtarinë e prokurorisë speciale.

Ajo shkruan se SHBA-ja mbështet sundimin  e ligjit në Shqipëri dhe se SPAK-u duhet të ketë sukses.

‘SHBA-ja mbështet fuqishëm sundimin e ligjit në Shqipëri. SPAK-u duhet të ketë sukses.’ – shkruan Kim në llogarinë e saj në Twitter.