Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Pogradec, makina përplas 18-vjeçaren


Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Buçimas, në Pogradec.

Bëhet e ditur se një makinë ka përplasur një vajzë 18-vjeçare, e cila ishte duke kaluar rrugën.

Vajza ka marrë dëmtime dhe po transportohet me urgjencë që drejt spitalit, megjithatë raportohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit, dhe po bën zbardhjen e rrethanave te aksidentit.