Vendosni fjalën kyçe....

Zhduket prej ditës së djeshme gruaja në Tiranë, familjarët japin alarmin


Një grua është zhdukur që prej ditës së djeshme ndërsa alarmin e kanë dhënë familjarët e saj.

Bëhet fjalë për 53-vjeçaren Flora Turmalaj e cila është parë për herë të fundit dje në orën 09.45 në rrugën ‘Mihal Duri’ në kryeqytet.

Sipas dëshmisë së familjarëve në polici, gruaja, vuan nga probleme të shëndetit mendor, ndërsa ata apelojnë për ndihmë dhe kanë vënë në dispozicion dy numra kontakti; 0693330101; 0673868672.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *