Vendosni fjalën kyçe....

Kur “lind me këmishë”, gruaja rrëzohet nga kati i nëntë por mrekullisht mbijeton (Video)


Një grua shpëtoi më së miri edhe pse u rrëzua nga dritarja e apartamentit në katin e 9-të të një pallati.

Ngjarja është filmuar në Izluchinsk, Rusi nga kamerat CCTV dhe janë publikuar së fundmi në rrjetet sociale.

Gruaja shihet teksa rrëzohet përtokë po për fatin e saj të mirë, bie mbi dëborë.

Pas disa çastesh, ajo ngrihet në këmnë dhe shkon të kërkojë ndihmë.

27-vjeçarja është dërguar në spitalin e Nizhnevartovsk-ut ku sipas mediave mbetet në gjendje të rëndë por jashtë rrezikut për jetën.