Vendosni fjalën kyçe....

Gwyneth Paltrow pozon para dekorit të çuditshëm, ironizohet keqazi


‘Goop Lab’, një nismë e re e organizuar nga aktorja Gëyneth Paltroë, pritet të përqendrohet në çdo gjë, nga terapia e ftohtë dhe akupunktura deri tek psikedelika dhe ‘shërimi i energjisë’, pasi sjell me vete studiues, mjekët popullorë, mjekët tradicionalë dhe shkencëtarë të tjerë për të eksploruar shumëllojshmërinë e praktikave mjekësore.

Por ajo është ironizuar në rrjetet sociale pasi zgjodhi tyë shfaqej para një dekori lulesh që dukej më shumë si vagina e një femre.

Ajo zgjodhi një dekor elegant, me disa ngjyra që ngjasonin më shumë me organin gjenital të femrës. Përdoruesit e rrjeteve sociale shpërthyen në ironi e tallje me aktoren pas publikimit të fotos.