Vendosni fjalën kyçe....

Kapen me drogë në afërsi të kufirit, arrestohen nga policia e Kosturit, një shtetase greke dhe një shqiptar


Dy persona janë arrestuar nga policia greke e Kosturit pasi u kapën me 26 kg marijuanë në automjet.

Në pranga kanë rënë shoferja 36-vjeçare shtetase greke dhe pasagjeri shqiptar.

Automjeti vinte nga kufiri i gjelbër dhe brenda tij u gjet droga e vendosur në 25 pako dhe 2 celulare dhe 2 karta SIM.