Vendosni fjalën kyçe....

Shkëlqen Coutinho, bavarezët kërkojnë blerjen e mesfushorit të huazuar nga Liverpuli


Braziliani Coutinho është kthyer në një pikë referimi për Bajernin e Mynihut që prej ardhjes së tij në formë huazimi nga Liverpuli.

Në sfidën e sotme, mesfushori me tipare sulmuese shënoi tre gola dhe udhëhoqi ekipin drejt suksesit të rëndësishëm teksa ekipi duket se e ka kapërcyer krizën e para pak javëve.

Lojtarët e Bajernit tashmë janë mbledhur dhe u kanë kërkuar drejtuesve të klubit që ta blejnë përfundimisht amerikano-jugorin.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *