Vendosni fjalën kyçe....

Të shtëna me armë në Kukës, plagoset një person


Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e sotme në Kukës.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kalis dhe BalkanWeb raporton për një person të plagosur.

Grupi hetimor dhe ambulanca janë nisur menjëherë drejt vendit të ngjarjes, ndërsa ende nuk dihen motivet e plagosjes.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *